Codziennik Kulturalny #19

Kolejny dzień z Comic Conem i kolejna porcja nowinek dla wszystkich spragnionych geeków. Sporo się działo więc dziś jedynie subiektywny wybór ciekawych rzeczy, reszta przy okazji podsumowania całej imprezy.

Sinister Six

sinister_six

Sony przesunęło trzeci film o przygodach Petera Parkera na nie wcześniej niż rok 2018. W zamian za to w 2016 mamy dostać Sinister Six, czyli film o grupie czarnych charakterów pod przewodnictwem Doktora Octopusa. Czy zobaczymy w nim Spider-mana? Co z Fantastyczną Czwórką, która niestety na Comic Conie pominięto.

Wonder Woman

wonder-woman-batman-v-superman

Po zdjęciu smutnego podbródka dostajemy pierwszą fotkę Wonder Woman z nadchodzącego Batman vs Superman. Kostium nie wydaje się obciachowy, bohaterka jakby z mniejszą depresją niż u nietoperza. Ciekawe jaki kierunek w budowaniu postaci obrali twórcy i czy podobnie jak Marvel Thorem(Thorą?) spróbują superbohaterką przekonać do komiksowego uniwersum kobieca cześć publiczności.

Doctor Strange

doctor_strange

Comic Con to nie tylko nowe informacje, ale także masa spekulacji. Nie ominęły także adaptacji przygód najpotężniejszego czarownika. Długi czas za pewnik uważano, ze Strange’a zagra Benedict Cumberbatch. Najnowsze plotki wskazują jednak na Joaquina Phoenixa. Aktora przyłapano nawet na kupowani komiksów o czarnoksiężniku.

Zobacz archiwum Codziennika