Codziennik Kulturalny #18

Kolejna porcja newsów z Comic-Conu. Choć przesuniecie czasowe sprawia, ze dzień drugi jeszcze na dobre się nie zaczął na największym zlocie geeków. Zatem dziś o tym czego dowiedzieliśmy się jeszcze wczoraj.

batman-comic-con

Po pierwsze internet dostał nowe zdjęcie Batmana. Niestety nie widać na nim nic oprócz smutnego podbródka Bena Afflecka. Plotka głosi, ze na piątkowym panelu poświęconym Batmanowi ma się pojawić w stroju wiec zapewne dowiemy się czegoś więcej o najnowszym projekcie ze stajni DC i pomyśle jak zamierzają dogonić Marvela.

Drugim ważnym wydarzeniem jest pojawienie się Benedicta Cumberbatcha przy okazji zapowiedzi Penguins, spin-offu Madagaskaru. Było to pierwsze pojawienie się tego aktora na Comic-Conie. Reakcję fanów możecie zobaczyć tu.

Trzecim ważnym wydarzeniem było niewątpliwie pierwsze w historii wystąpienie Christophera Nolana. Pojawił się razem z Matthew McConaughey’em przy okazji promocji Interstellar.

Był też nowy trailer, niestety na razie nigdzie nie jest dostępny. Dla szerszej publiczności pojawić ma się dopiero za kilka tygodni. Pozostaje nam więc cierpliwie czekać i zadowolić się poprzednim.

P.S. Dziś o 22 na wrocławskim rynku w ramach festiwalu Nowe Horyzonty można za darmo obejrzeć La Grande Bellezza – prawdopodobnie najlepszy film na świecie.

Zobacz archiwum Codziennika